bip logo pomn1 gradGminny Ośrodek Sportu i Rekreacjifacebook
ul. Kościuszki 1, 38-460 Jedlicze,
telefon: (13) 438 14 30, rezerwacje wew. 20, 22
biuro@gosir-jedlicze.pl
 • ZAWODY SPORTOWE
 • OBIEKTY

  hala sportowa, siłownia, sauna, salon masażu, ścianka wspinaczkowa, siatkówka plażowa, sala fitness, siłownia zewnętrzna, lodowisko

 • SEKCJE SPORTOWE

  taniec sportowy, kolarstwo górskie, lekkoatletyka

 • IMPREZY PLENEROWE
menu1 menu1 menu1 menu1

FERIE ZIMOWE 2017

Tegoroczny program ferii zimowych organizowanych w ramach „FERIE ZIMOWE 2017 Z GOSIREM” – przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu był bardzo bogaty, atrakcyjny dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży. Każdy uczestnik mógł wybrać coś dla siebie począwszy od zajęć na lodowisku, zajęcia szachowe poprzez udział w turniejach halowych oraz dyskotece.

Podczas Ferii 2017 przeprowadzono następujące turnieje: Feryjny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt , Feryjny Turniej Tenisa Stołowego, Feryjny Turniej Strzelecki, Feryjny Turniej Piłki Nożnej Chłopców oraz Grand Prix w Narciarstwie Biegowym. Dla uczestników w poszczególnych turniejów przygotowane zostały pamiątkowe dyplomy, medale, puchary oraz słodki poczęstunek.

Dzieci mogły również skorzystać z zajęć na Sztucznym Lodowisku w ramach projektu „Upowszechnianie łyżwiarstwa i hokeja na lodzie prze Gminę Jedlicze”. Dzieciaki bawiły się doskonale, miały możliwość rozwijać i doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Zabawy na lodzie dostarczyły dzieciakom wiele radości nawet tym, którzy łyżwy mieli po raz pierwszy na nogach.

 

FERYJNE TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ

 

16 i 23 stycznia rozegrano turnieje piłki nożnej chłopców szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. W turniejach wystartowało 20 drużyn. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy, każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek.

 

Klasyfikacja końcowa SP:

 1. Jaszczew

 2. Noob Team

 3. Teletubisie mówią pa pa

 4. Teletubisie

 5. Orliki Moderówka

 

Klasyfikacja końcowa Gimnazjum:

 1. Fc Albatros

 2. Kakaowe Oko

 3. Blondi Squad

 4. Fc Studnie

 

FERYJNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 

18 stycznia w ramach ferii organizowanych prze GOSiR Jedlicze odbył się Feryjny Turniej Tenisa Stołowego. Zawody rozegrano w 4 kategoriach: gimnazjum chłopcy, gimnazjum dziewczęta, szkoła podstawowa chłopcy oraz szkoła podstawowa dziewczęta. Do turnieju zgłosiło się 40 osób, z których wyłoniono po przeszło trzech godzinach najlepsze trójki w poszczególnych kategoriach. Osoby, które znalazły się na podium otrzymały okolicznościowe medale oraz dyplomy. Natomiast każdy uczestnik otrzymał dodatkowo słodki upominek. Wszyscy startujący zawodnicy miło spędzili środowe przedpołudnie.

 

Wyniki:

 

Szkoła Podstawowa – chłopcy

 

1. Patla Kacper

 

Gimnazjum – dziewczęta

 1. Wioletta Szmidt

 2. Julia Rak

 3. Zuzanna Hac

 4. Karolina Hac

 5. Kamila Wiącek

 

Gimnazjum –Chłopcy

 1. Tymoteusz Szczur

 2. Dawid Smyka

 3. Jakub Karamus

 4. Olgierd Smyka

 5. Dominik Jaśkiewicz

 

FERYJNY TURNIEJ STRZELECKI

 

20 stycznia na strzelnicy sportowej LO w Jedliczu odbyły się coroczne zawody strzeleckie. Uczestnikami zawodów były dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat.

Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w karabinku pneumatycznym 25 

strzałów. Konkurencja Kpn 25 była bardzo zacięta o czym świadczą osiągnięte wyniki. Bardzo dobrze spisali się uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej którzy stanowili większość uczestników zawodów.

 

Uzyskane wyniki PDF

 

FERYJNY TURNIEJ DWÓJEK, TRÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJ

 

25 stycznia rozegrano turnieje piłki siatkowej dziewcząt szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. W turniejach wystartowało 31 drużyn – 76 zawodniczek. W kategorii szkół podstawowych odbył się turniej dwójek natomiast w gimnazjach trójek. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, puchary oraz dyplomy.

 

Klasyfikacja końcowa dwójki:

 1. Wilki

 2. Kolibry

 3. Tymbarki

 4. Smerfetki

 

Klasyfikacja końcowa trójki:

 1. Karpatki Team

 2. Team Girl

 3. Gosirki

 4. Klika Team

 5. Adhd

 6. Animy

 

GRAND PRIX W NARCIARSTWIE BIEGOWYM

 


Cykl zawodów narciarstwa biegowego w ramach sportowych ferii dobiegł końca. Dobre warunki śniegowe pozwoliły na przeprowadzenie 4 zawodów narciarskich na różnych trasach biegowych i o różnym stopniu trudności. Zakończenie zawodów odbyło się w hali GOSiR Jedlicze, gdzie uczestnicy otrzymali dyplomy medale, puchary, słodki upominek. Wręczenia nagród dokonali Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze Ryszard Zagórski, Dyrektor GOSiR Jedlicze Wojceich Florczak i Prezes MUKS "Podkarpacie" Jedlicze Piotr Bril. Organizatorami zawodów byli MUKS "Podkarpacie" i GOSiR Jedlicze. 

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.

Wdrożenie: GOSiR 2012                                                              

Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting