Aktualności

GOSiR w Jedliczu dla WOŚP

IMG_20190113_162525_0.jpg

W dniu 13 stycznia 2019 roku już po raz 27 w całej Polsce grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał, którego celem jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych odbywał się pod hasłem: POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - gramy dla dzieci małych i bez focha. W tym roku w pomoc dla WOŚP włączył się również Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Na zaproszenie organizatorów finału na jasielskim rynku wystąpiły działające przy ośrodku sekcje taneczne MINI ISKIERKI oraz ISKIERKI pod kierownictwem opiekunki Sylwii Kilar.

Brawo i dziękujemy!

MARKA KINDER PINGUI NA LODOWISKU GOSiR w JEDLICZU

KinderPingui2018_postFB_940x788_styczen_A_01_1.jpg

Lodowisko Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu jako jedno z 7 w województwie podkarpackim oraz jedno z 68 lodowisk w Polsce, bierze udział w kampanii marki KINDER PINGUI , której celem według organizatora, oprócz promocji samej marki jest wspieranie rodziców w wychowywaniu radosnych dzieci. Dzięki udziałowi w kampanii nasze lodowisko wzbogaciło się o dodatkowy sprzęt sportowy w postaci chodzików - pingwinki do bezpiecznej nauki jazdy na łyżwach, kasków oraz odblaskowych kamizelek. Zapraszamy wszystkich do korzystania z usług naszego lodowiska, a przy okazji do wzięcia udziału w konkursie Kinder Pingui , w którym można wygrać łyżwy.

Upowszechnianie łyżwiarstwa i hokeja na lodzie w Gminie Jedlicze

bezplatne zajecia na lodo_1.JPG

Już trzeci rok z rzędu rusza kolejna edycja bezpłatnych zajęć na lodowisku w ramach zadania, na które Gmina Jedlicze jako jedna z 25 gmin w Polsce otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Projekt pn. „Upowszechnianie łyżwiarstwa i hokeja na lodzie w Gminie Jedlicze” obejmuje:

  • naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach;

  • naukę i doskonalenie gry w hokeja na lodzie;

  • zakup sprzętu i wyposażenia;

  • bezpłatne korzystanie z lodowiska;

  • bezpłatne szkolenie instruktorów i opiekunów.

Okres realizacji zadania: od 10 stycznia do 30 marca 2019 roku.

III Międzynarodowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Sławomira Peszko

IMG_4748_0.JPG

W dniu 28.12.2018 r. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się III Międzynarodowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Sławomira Peszko. Otwarcia zawodów dokonał 43-krotny reprezentant kraju Sławomir Peszko oraz Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik. Obecni byli również zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu - Piotr Woźniak, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji - Roman Kopeć, Radny - Tomasz Lisowski, Dyrektor GOK w Jedliczu - Zygmunt Jerzyk.

Podsumowanie działających przy GOSiR Jedlicze – sekcji kolarstwa górskiego oraz sekcji łuczniczej

DSC_3991-x_0.jpg

Koniec każdego roku kalendarzowego zawsze kojarzy się z podsumowaniem działalności oraz sukcesów osiągniętych przez zawodników sekcji działających pod patronatem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Tak było również i w tym roku. W grudniu miały miejsce podsumowania dwóch sekcji działających przy GOSiR Jedlicze – sekcji kolarstwa górskiego oraz sekcji łuczniczej.