Aktualności

Zawody w Kolarstwie Górskim o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze – Długie 2018

IMG_2940_0.JPGW ostatnią sobotę 18 sierpnia w Długiem, odbyły się już po raz ósmy Zawody w Kolarstwie Górskim o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Tegoroczne zawody podobnie jak w roku ubiegłym były organizowane w ramach Podkarpackiej Ligi Rowerowej w formule XC. W zawodach wystartowało łącznie 104 zawodników, którzy rywalizowali w 17 kategoriach wiekowych. Każda z kategorii miała do pokonania inny dystans, dostosowany do wieku startujących. Tegoroczna edycja cieszyła się sporym powodzeniem, zarówno wśród amatorów jak i zawodowców.

XIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Puchar Uzdrowisk Karpackich”

IMG_0557_0.JPGPeleton Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Puchar Uzdrowisk Karpackich" wystartował spod hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu 12 sierpnia br. Kolarze mieli do pokonania dystans blisko 180 kilometrów trasą prowadzącą przez malownicze tereny podkarpacia. Meta wyścigu usytuowana została w Rymanowie Zdroju. Po porannej odprawie oraz przywitaniu zawodników przez Burmistrza Gminy Jedlicze Jolantę Urbanik nastąpiła prezentacja kolarzy. Wśród kibiców byli nasi młodzi utalentowani adepci kolarstwa górskiego z sekcji Jedlicze Team. Młodym kolarzom dłoń uścisnął sam mistrz Tadeusz Mytnik.  Na starcie stanęło 67 kolarzy reprezentujących dwanaście zespołów z klubów polskich i zagranicznych.

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

WP_20180804_10_55_06_Pro_0.jpgW ostatnią sobotę tj. 4 sierpnia miał miejsce Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Uroczystego otwarcia dokonali Z-ca Burmistrza Pan Ryszard Zagórski, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Piotr Woźniak oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji Pani Krystyna Marć. Impreza zorganizowana została na korcie tenisowym przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do zawodów zgłosiło się sześciu zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w kategorii Open. Zawody rozgrywane były systemem pucharowym do jednego, pełnego seta. Ostatecznie zwycięzcą Turnieju został Karol Marosz, który w finale pokonał Bartosza Argasińskiego 4:2 (rezygnacja z powodu kontuzji).