Aktualności

IX Gminny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

IMG_0579_0.JPGW ostatnią sobotę tj. 17 marca 2018 r. w Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się IX Gminny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00, a uroczystego otwarcia dokonał Pan Ryszard Zagórski – Zastępca Burmistrz Gminy Jedlicze, Pan Piotr Woźniak – Przewodniczący Rady Miejskiej, Pan Wojciech Florczak - Dyrektor GOSiR Jedlicze oraz Pan Józef Tucki – Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Krośnie.

Upowszechnianie łyżwiarstwa i hokeja na lodzie w Gminie Jedlicze

IMG-20180208-WA0000_0.jpgZakończyła się realizacja projektu pn. „Upowszechnianie łyżwiarstwa i hokeja na lodzie w Gminie Jedlicze”. Projekt realizowany był na obiekcie lodowiska Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu, na który Gmina Jedlicze otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W zajęciach wzięło udział ponad 60 uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu naszej gminy. Na potrzeby realizacji zadania został zakupiony sprzęt sportowy : łyżwy, przyrządy do nauki jazdy na łyżwach, płozy do butów oraz chodzik do nauki jazdy na łyżwach, który uzupełnił sprzęt zakupiony w zeszłym roku.

„Taneczne Talenty” Świerzowa Polska 2018

20180311_123839_0.jpgW ostatnią niedzielę 11.03.2018 zespoły cheerleaderek reprezentujące Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu wzięły udział w II edycji Przeglądu dziecięcych i młodzieżowych zespołów, par i solistów tanecznych „Taneczne Talenty” w Świerzowej Polskiej.Dziewczynki występowały w trzech różnych kategoriach wiekowych, w każdej z nich zajmując miejsce na podium. Zespoły zaprezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności tanecznych. Występy wszystkich dziewczynek pozytywnie rokują na przyszłość, zwłaszcza że pod koniec kwietnia (28.04) zorganizowany zostanie w Jedliczu IX Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych.

Klasyfikacja:

Kategoria do lat 7 – I miejsce Mini Mini Iskierki

Gminne Eliminacje do Powiatowej Olimpiady w Tenisie Stołowym

IMG_0512_0.JPGW ostatnią sobotę 3 marca 2018 r. odbyły się na Hali GOSiR-u Jedlicze Gminne Eliminacje do Powiatowej Olimpiady w Tenisie Stołowym. Zawodnicy rywalizowali w 5 kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. Zdobywcy pierwszych dwóch miejsc w poszczególnych kategoriach awansowali do eliminacji powiatowych, które odbędą się na hali sportowej w Sieniawie 24.03.2018 r. Tenisiści otrzymali pamiątkowe statuetki, medale oraz dyplomy. Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za przybycie na zawody, osobom które awansowały do dalszych eliminacji życzymy sukcesów i godnego reprezentowania gminy Jedlicze.