Aktualności

Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie górskim

DSC08687_0_0.jpg

W dniu 9 września 2019 w Lublinie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarstwie górskim XC Gminę Jedlicze oraz województwo podkarpackie reprezentowali zawodnicy Sekcji Jedlicze Team działającej przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji..

Zawody w tej olimpijskiej odmianie kolarstwa górskiego odbyły się na specjalnie przygotowanej trasie, o dużej skali trudności, z licznymi technicznymi przeszkodami, wymagającej zarówno dużych umiejętności technicznych oraz przygotowania kondycyjnego.

Reprezentacja naszej Gminy na tych ważnych zawodach spisała się rewelacyjnie zdobywając wysokie lokaty, w tym medale.

Sara Bodkowska – brązowy medal
Jakub Półchłopek – brązowy medal

XX Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Puchar Uzdrowisk Karpackich"

IMG_8226_0.JPG

XX Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Puchar Uzdrowisk Karpackich" wystartował spod hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Tutaj na wszystkich kibiców oraz zawodników czekała przepyszna niespodzianka w postaci wspaniałego tortu, który uczcił XX jubileusz zawodów. Tort wjechał w asyście naszych młodych kolarzy z grupy Jedlicze TEAM. Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik złożyła gratulacje dla organizatorów za kontynuowanie tej wspaniałej inicjatywy oraz uhonorowała ich pamiątkowymi statuetkami.